תנאים ומדיניות

אתר האינטרנט והחנות של “נורני אורגני” מפעילים מועדון לקוחות, וכן שירותי איסוף עצמי עבור כלל הלקוחות.

​אנא שימו לב כי עצם השימוש באתר וקניה בחנות מהווה הסכמה בלתי מותנית לתנאי תקנון זה ולתנאי תקנון מועדון “נורני אורגני” המפורט להלן.

 1. האמור בתקנון זה מתייחס באופן שווה לבני שני המינים, והשימוש בלשון זכר הוא מטעמי נוחות בלבד.
 2. הנהלת החנות שומרת לעצמה את הזכות לשנות תקנון זה לפי שיקול דעתה.
 3. קנייה בחנות האינטרנט מצהירה כי קראת והבנת את התקנון והסכמת אליו, וכן שאתה מעל גיל 18.
 1. אספקת מוצרים שנרכשו יחד עם שירות המשלוחים ב”נורני אורגני” אפשרית רק כאשר המען המבוקש נמצא בתוך אזור השירות, ואין מניעה טכנית או אחרת המונעת אספקת מוצרים כאמור.
 2. רכישה ואיסוף של סיגריות, מוצרי טבק ומשקאות משכרים מותרת אך ורק ללקוחות אשר גילם מעל 18 שנים.
 3. “נורני אורגני”, לפי שיקול דעתנו הבלעדית, רשאים לשנות ו/או להפסיק בכל עת את פעילותה של “נורני אורגני”, וזאת ללא צורך במתן התראה ו/או הודעה מוקדמת כלשהן.
 4. יובהר כי תמונות המוצרים המוצגות באתר הינן להמחשה בלבד ואינן מחייבות באופן כלשהו את “נורני אורגני”.
 5. מחירי המוצרים כוללים מס ערך מוסף (מע”מ).
 6. הנתונים המופיעים על המוצרים נמסרו על-ידי ספקי המוצר ובאחריותם. ייתכנו טעויות ו/או אי התאמות בסימון המוצרים.
 7. אלרגניים / גלוטן – אין להסתמך על הפירוט המופיע במרכיבי המוצר כפי שמופיעים באתר. יש לקרוא את המופיע על גבי המוצר לפני השימוש בו.
 8. “נורני אורגני” אינה אחראית לנזק כלשהו (לרבות נזק לגוף) ו/או הפסד ו/או חסרון כיס (להלן: “נזק מכל סוג שהוא”) שייגרם ללקוח “נורני אורגני” ו/או לצד ג’ כלשהו כתוצאה מרכישה המתבצעת ב”נורני אורגני” ו/או מאי היכולת לבצע רכישה ושייגרם כתוצאה ממעשה ו/או ממחדל ו/או מרשלנות של הלקוח ו/או צד ג’ כלשהו, לרבות, רכישה המתבצעת באמצעות כרטיס אשראי ללא הסכמת בעליו, רכישה המתבצעת על ידי קטין ו/או פסול דין ללא הסכמת הוריו ו/או האפוטרופוסו שלו, פעולה שתבוצע באתר על ידי צד ג’ כלשהו שיכנס לאתר ויגרום נזק, פעולה שתבוצע על ידי צד ג’ כלשהו תוך שימוש בסיסמת הלקוח ב”נורני אורגני” וכד’.

הלקוח יישא באחריות מלאה לנזק ו/או חסרון כיס מכל סוג שהוא שייגרם לו ו/או ל”נורני אורגני” ו/או לצד ג’ כלשהו בגין טעות שביצע בהקלדת הנתונים, לרבות, טעות בהקלדת כתובתו, טעות בהקלדת פרטי כרטיס האשראי, טעות בהקלדת כתובת לאספקת ההזמנה וכיוצא באלה טעויות.

 1. הלקוח פוטר את “נורני אורגני” מכל אחריות לנזק מכל סוג שהוא שעלול להיגרם לו ו/או לצד ג’ כלשהו כתוצאה מתקלה טכנית בחומרה ו/או בתוכנה הקשורים לאתר.
 2. “נורני אורגני” לא תהא אחראית, בכל הקשור לאתר, לנזק מכל סוג שהוא שעלול להיגרם ללקוח ו/או לצד ג’ כלשהו כתוצאה ממעשה ו/או מחדל שאיננו בשליטתה.
 3. “נורני אורגני” ידוע כבית עסק טבעוני לחלוטין המציע מגוון מוצרים טבעונים בלבד, אך אין “נורני אורגני” אחראית על מוצר המכיל רכיבים שאינם טבעונים וזוהי אחריותו הבלעדית של הלקוח שהזמין ו/או קנה פיזית מוצרים לבדוק האם המוצר שקנה טבעוני. במידה וימצא מוצר שאינו טבעוני אין הלקוח ו/או גורם אחר לבוא בטענות משפטיות כלפי “נורני אורגני”.

מבצעים וקופונים:

 1. מוצרים אשר מוצגים למכירה במחירי מבצע בעת רכישה באינטרנט יסופקו במחיר המבצע בכפוף לכך שהמבצע הינו בתוקף במועד האספקה. למען הסר ספק יובהר כי מוצר אשר נאסף אחרי מעל ל-2 ימים מסיום תוקף המבצע, יחויב בגינו מחיר המחירון ללא מבצע.
 1. “נורני אורגני” שומרת לעצמה את הזכות לבטל או לשנות את המבצעים ו/או ההנחות בכל עת.
 2. מימוש קופונים כפוף למגוון ולמצוין בקופון. קופון הוא חד פעמי (אלא אם פורסם אחרת).
 3. במסגרת מבצע יהיה תקף המבצע עד למועד האחרון של המבצע ו/או עד לגמר המלאי (לפי המועד המוקדם מבניהם), והכל בכפוף לתנאי ו/או לתקנון המבצע הרלוונטי.
 4. אין כפל מבצעים ואין כפל הנחות, לרבות מבצעי קופון הניתנים בבתי עסק וגורמים חיצוניים, מבצעים מהסוג הזה אינם חלים על מוצר שכבר במבצע.

החברות במועדון:

 1. החברות במועדון מזכה בהטבות או מבצעים שונים המפורסמים ב”נורני אורגני”, שחלקם מבצעים חודשיים וחלקם מבצעים קבועים לחברי מועדון, בהתאם לכתוב בפרטי המבצע.
 1. מדי חודש או תקופה, יתכן ונשלח דיוור במייל ובו הטבות ומבצעים מיוחדים עבור חברי המועדון, וכן מבצעי המועדון ומבצעים נוספים המופיעים באתר “נורני אורגני”.
 2. כרטיס המועדון הינו בעל תוקף לשנה ויש לחדשו מדי שנה, עלות הכרטיס הינה 40 ₪ בעת ההצטרפות, עלות חידוש המועדון הינה 10 ₪.
 3. חבר יהא זכאי לבקש שלא לקבל פניה ישירה מהמועדון באמצעות טלפון, דואר אלקטרוני, הודעות SMS וכדומה על ידי פנייה בדואר, בטלפון או במייל.
 4. החבר יהיה אחראי לדווח ל”נורני אורגני” בדבר שינויים שיחולו בפרטיו האישיים, על מנת לאפשר קשר רציף ותקין עמו.
 5. במקרה של אובדן, גניבה, או פגם בכרטיס המונע את השימוש בו, יודיע החבר על כך מיידית למועדון ויהא רשאי לקבל כרטיס חדש.
 6. כל אדם אשר מלאו לו 18 שנים (לרבות תאגידים, קבוצות וארגונים) זכאי להצטרף למועדון לקוחות “נורני אורגני”.
 7. בבקשה להצטרפות למועדון דרך האתר, או שירותים אחרים, הנך מאשר כי “נורני אורגני” רשאית לשלוח אליך דואר אלקטרוני, לפנות אליך בכתב או בע”פ בכל מידע בדבר מבצעים ועדכונים.
 8. לא תהיה כל אפשרות ללקוח “נורני אורגני” לבטל ו/או לבקש החזר כספי עבור המועדון לאחר ביצוע קניית פריטים ושימוש במועדון בעת הקנייה.
 9. “נורני אורגני” רשאית לבטל ו/או לשנות ו/או להגביל כל מבצע ו/או הנחה בכל עת ללא כל טענה מצד הלקוח. כמו כן, רשאית “נורני אורגני” גם לשנות את עלויות הצטרפות וחידוש המועדון.

ביצוע הזמנות מהאתר:

 1. לאחר ביצוע ההזמנה באתר, תקבל הודעה ראשונית על קליטת פרטי הזמנתך. לתשומת לבך: אישור זה אינו מחייב את החברה לספק את המוצרים שהזמנת, והוא רק מעיד שפרטי ההזמנה נקלטו במערכת.
 2. אם יחול שיבוש ו/או טעות בתיאור המוצר ו/או השירות, בתמונתם, תיאורם, מחירם או בכל פרט אחר, תהא “נורני אורגני” רשאית לבטל את רכישתך.
 3. החברה רשאית לשנות את מחירי המוצרים מעת לעת. המחיר התקף ביחס להזמנה שביצעת הוא המחיר שמתפרסם באתר בעת שתשלים את תהליך ההזמנה.
 4. המחירים והמבצעים המוצגים באתר האינטרנט תקפים לרוכשים דרך אתר האינטרנט בלבד, המחירים והמבצעים בסניפי החנות יכולים להיות שונים מהמוצג באתר.
 5. אין אנו מקבלים הזמנות בטלפון ו/או במייל. הזמנות ניתנות אך ורק דרך האתר.
 6. במסגרת הרכישה יהיה הלקוח רשאי להזמין ממוצר כלשהו אך ורק כמות סבירה. סבירות הכמות כאמור תהא נתונה לשיקול דעתנו הבלעדית.
 7. במקרה בו מוצר מסוים או מספר מוצרים אינם במלאי הלקוח לא יחויב בגין המוצרים הנ”ל, אנו נמליץ על תחליפים במידה וניתן ו/או הלקוח מבקש זאת.
 8. “נורני אורגני” שומרת לעצמה את הזכות לבטל ו/או שלא לתת לאדם כלשהו את הזכות לבצע רכישות באתר ובסניפי החנות וזאת ללא צורך במתן נימוקים כלשהם לקבלת החלטה כאמור.
 9. הזמנות מהאתר בכפוף למלאי הקיים במועד האספקה ולא בעת ביצוע ההזמנה.
 10. ביצוע הזמנה באתר “נורני אורגני” אפשרית בכל שעות היממה, למעט אם האתר מושבת לצורך תחזוקתו ו/או מכל סיבה אחרת. מועדי וזמני האספקה של ההזמנה, כפופים לתנאים המפורטים בתקנון זה להלן. באתר האינטרנט מוצגים מועדי האספקה הזמינים למשלוח בהתאם לאזור מגוריכם ובכפוף לאזורי השירות שלנו.
 11. שינוי הזמנה ו/או ביטול הזמנה לאחר חיוב אפשרית רק במידה והשליח שלנו עוד לא יצא עם המוצרים לביצוע האספקה.

מדיניות החזרת מוצרים:

 1. ניתן לבטל רכישת מוצרים ולבצע החזרות, תוך 21 ימים מיום קבלתם. וזאת בפנייה בכתב לדואר אלקטרוני, או בטלפון אל צוות “נורני אורגני”. לאחר בדיקת הפנייה תזוכה במחיר ששילמת עבורם בקנייתך הבאה, יחד עם החזרת המוצרים.
 2. אין אפשרות להחזיר מוצר תקין שאריזתו נפתחה ו/או שכבר נעשה בו שימוש בטענה שהוא “אינו טעים” או “לא לשביעות רצון של הלקוח”.
 3. על מנת לבצע החזרה של מוצר שאינו תקין / פג תוקפו יש להחזיר את המוצר באריזתו המקורית ובתכולתו המלאה או הכמעט מלאה.
 4. ישנם מוצרים שתאריך התפוגה שלהם הוא קצר, כשבוע עד שבועיים (מוצרי קירור מסוימים, לחמים וכדומה), אין אפשרות להחזיר מוצרים מן הסוג הזה במידה ותאריך התפוגה שלו הוא 2 ימים או יותר מתאריך הקנייה. נניח שנעשתה קנייה בתאריך 01.01.18 ותאריך התפוגה של המוצר הינו 03.01.18, לא ניתן לבצע החזרה, שהרי המוצר היה תקין כאשר נקנה.
 5. שירות ואחריות יינתן ללקוח על-ידי ספקי המוצרים ו/או מי מטעמם בהתאם לתנאי האחריות הרלוונטיים למוצר שנרכש.

אמצעי התשלום:

 1. התשלום עבור הקנייה באתר יתבצע באמצעות כרטיס אשראי, השייך ללקוח המזמין בלבד.
 2. כאשר לקוח מבצע הזמנה מהאתר ומבקש לאסוף את המוצרים בעצמו או מי מטעמו, יוכל לשלם הלקוח מראש בכרטיס האשראי שלו או לבצע תשלום בעת הגעתו לסניף במזומן או בכרטיס אשראי.
 3. אין “נורני אורגני” מכבדים צ’קים ואין אנו מוכרים מוצרים ו/או שירותים ב”הקפה” ו/או ב”חוב”.
 4. תנאי האשראי יהיו בהתאם לתנאים שיהיו נהוגים בחנות “נורני אורגני” בעת מועד האספקה.
 5. מובהר כי אספקת המוצרים בגין הזמנה שתתקבל תתבצע בכפוף לאישור העסקה ואמצעי התשלום ע”י חברת האשראי (בתשלום בכרטיס אשראי) ו”נורני אורגני” שומרת לעצמה את הזכות שלא לאשר תשלום אשר אינו מקובל עליה עפ”י שיקול דעתה הבלעדי.

שעות פעילות:

 1. שעות פעילות מוקד שרות הלקוחות והחנות יעודכנו מעת לעת על פי שיקול דעתם של “נורני אורגני”  ללא צורך במתן הודעה מוקדמת, ויפורסמו באתר.
 2. שירות המשלוחים פעיל וניתן בימים א’ – ה’ (למעט ימי חג וימים מיוחדים אחרים).
 3. על אף האמור בכל מקום בתקנון זה, מובהר בזאת כי ייתכן ויחולו שינויים/חריגות במועדי האספקה וכן במועדי שעות הפעילות של מוקד שירות הלקוחות ו”נורני אורגני” אינה מחויבת למועדים אלה.

 

שירות המשלוחים:

 1. במקרה בו מתבצעת הזמנה באתר יוכל הלקוח לציין כי הוא מסכים שהמוצרים המוזמנים יושארו בסמוך לדלת המען לאספקה או במקום מבוקש אחר על ידו, למקרה שבעת מועד האספקה לא יהא הלקוח או מי מטעמו נוכח במקום, וזאת באחריות הלקוח בלבד. המבקש כי המוצרים יושארו ליד הדלת עושה זאת על אחריותו המלאה ולא יוכל לבוא בטענות ו/או בתביעות ו/או בדרישות כלשהן ל”נורני אורגני”, לרבות אך לא רק, במקרה של גניבת המוצרים, ויחויב במלוא סכום הקניה והמשלוח.
 2. במקרה בו הלקוח לא ייתן את הסכמתו להשארת המוצרים כאמור ולא יהא הלקוח או מי מטעמו במקום האספקה במועד שנקבע, המוצרים יוחזרו לחנות וההזמנה תבוטל לפי שיקול דעתם של “נורני אורגני”.
 3. בנוסף למחירי המוצרים יחויב הלקוח בדמי משלוח בסך 40 ש”ח בגין אספקת מוצרים בסך כולל של עד 750 ש”ח למען המבוקש במסגרת הזמנה אחת. אספקת מוצרים כאמור, בסך כולל של מעל ל- 750 ש”ח יהיו ללא תוספת דמי משלוח.
 4. מובהר כי לקוח שתואם עמו משלוח ולא היה בביתו או מי מטעמו במועד שתואם עמו, יחויב בדמי משלוח מלאים בגין משלוח חוזר, במידה ויידרש, בנוסף לדמי המשלוח בהם חויב (אם חויב), בהתאם לתעריפים הקבועים באתר, וזאת גם אם המשלוח המקורי הינו ללא דמי משלוח או בהטבה בדמי משלוח.
 5. “נורני אורגני” שומרים לעצמם את הזכות לעדכן את דמי השירות מעת לעת ועל פי שיקול דעתם ואין אנו מתחייבים להודיע מראש על השינוי.
 6. על הלקוח לבדוק את תכולת המשלוח עם קבלתו ולערוך השוואה הן להזמנה והן לחשבונית שתימסר לו בעת האספקה.

במקרה שתתגלה אי התאמה של המוצרים בעקבות הבדיקה הנ”ל או במקרה אחר של חוסר שביעות רצון מצד הלקוח לעניין המוצרים המסופקים, על הלקוח להודיע על כך, למוקד שירות הלקוחות בתוך 24 שעות לאחר מועד האספקה. מוקד שירות לקוחות יתאם עם הלקוח את ההשלמה/ההחלפה/ההחזרה של המוצר/ים ו/או את החיוב/הזיכוי הכספי של הלקוח, לפי העניין וככל שמתחייב על פי כל דין. החזרת מוצרים אשר אינם פסידים (מתקלקלים או מתכלים) ניתן להחזיר תוך 28 יום מקבלתם באריזה המקורית ו/או בהתאם להוראות החוק.

 1. לעיתים האספקה לבית הלקוח תתבצע ע”י שירות משלוחים חיצוני. “נורני אורגני” ו/או הספקים לא יהיו אחראים על כל איחור או עיכוב באספקה ו/או לאי-אספקה שנגרמו כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתם.

פרטיות:

 1. בהצטרפותו לשירותי אונליין ולמועדון הלקוחות, החבר מאשר כי המידע שנמסר על-ידו ו/או ייאסף אודותיו במסגרת חברותו במועדון הלקוחות, יישמר במאגרי המידע של “נורני אורגני” לצורך ניהול וייעול השירות והקשר עימו, לצרכים תפעוליים, שיווקיים וסטטיסטיים, לרבות עיבוד המידע ודיוור ישיר לצורך מימוש מטרות אלו וכן עידוד נאמנות חברי המועדון, מתן שירותים לחברי המועדון ולהבטחת פעילות מסחר הוגנת על פי חוק. ידוע לחבר כי לא חלה עליו חובה חוקית למסור את המידע ומסירתו הינה מרצונו ובהסכמתו.
 2. כמו כן, “נורני אורגני” תהא רשאית, למטרות המנויות לעיל, להעביר מעת לעת מידע בלתי מזוהה, בנוגע לרכישות במסגרת המועדון, לרשתות ו/או גופים השותפים במועדון, ולכל גורם שיעניק שירותים והטבות לחברי המועדון על פי שיקול דעתה של “נורני אורגני” בהתאם להסכמת החבר כדין.
 3. “נורני אורגני” תהא רשאית לפנות אל החבר מעת לעת בדיוור ישיר לצורך קבלת הצעות למוצרים ו/או שירותים, מבצעים וקידומי מכירות (של מוצרים, שירותים, הטבות וכיו”ב של הרשתות והגופים המעניקים הטבות במסגרת המועדון דרך החברה ושל גורמים אחרים שיעניקו שירותים או הטבות לחברי המועדון), באמצעות דואר אלקטרוני, מסרונים (SMS), מערכת חיוג אוטומטית ו/או בטלפון, וזאת כל עוד לא נתקבלה הודעה אחרת מהחבר בכתב בכל עת.
 4. במידה והלקוח מעוניין להיגרע ממאגרי המידע כאמור לעיל יהא עליו להודיע על כך ל”נורני אורגני” בכתב בהתאם להוראות כל דין.
 5. “בטבע שלי” תהא רשאית להשתמש בפרטים שהלקוח מסר ובמידע שתאסוף אודות דפוסי השימוש של הלקוח לצורך שיפור השירותים, לשיפור הקשר עם הלקוח, לצורכי דיוור ישיר או לצורך ניתוח ומסירת מידע סטטיסטי לצדדים שלישיים, לרבות למפרסמים, ובלבד שמידע זה לא יזהה את הלקוח.